O mnie

Sport jest moim towarzyszem praktycznie od zawsze . Początkowo  jak większość chłopaków grałem w piłkę nożną.

Następnie brałem czynny udział w zawodach siatkarskich, kursach sztuk walki a to wszystko przeplatane było hobbistyczną jazdą na rowerze MTB oraz Ciężkimi treningami na siłowni.

Wszystko to przyczyniło się do ukształtowania u mnie mocnego i wyrazistego charakteru.  Stanowczość, determinacja, sumienność i obowiązkowość to tylko niektóre z cech, którymi kieruję się w życiu.

  Zapraszam do siebie wszystkich, którzy chcą coś w sobie zmienić. Gwarantuję sukces w osiągnięciu celu po wykonaniu wspólnie ustalonego planu.  Umówmy się,  trenując samodzielnie często jesteśmy narażeni na kontuzję czy też złe wyrabianie nawyków treningowych. Lepiej zatem zabrać się do ćwiczeń z kimś kto ustrzeże Cie od niepotrzebnych problemów.

Łatwo popadamy w gubiącą nas rutynę, tkwiąc w miejscu i stosując podobne schematy treningowe z tymi samymi obciążeniami, intensywnością i poziomem trudności. Trafiając do mnie szybko przekonasz się, że w rzeczywistości jesteś w stanie dać z siebie dużo więcej, a tym samym osiągać o wiele lepsze rezultaty!