Metamorfozy

Damian, lat 28

Internet i profile trenerów/dietetyków w social media przesycone są zdjęciami i motywującymi postami, które ukazują efekty utracenia kilkudziesięciu kilogramów masy ciała – tak, to robi na nas ogromne wrażenie 💯. Powiedzmy sobie jednak wprost – w przypadku osób, które borykają się z nadmierną masą ciała, prowadzą siedzący tryb życia i których jadłospis nie ma niczego wspólnego ze zdrowym żywieniem, wystarczy wprowadzić kilka podstawowych zmian w życie, które w krótkim okresie czasu przyniosą ogromne i imponujące efekty 🔝. Nie umniejszam tym nikomu wykonanej pracy! Wdrożenie takich nawyków może okazać się drastyczną zmianą na wielu płaszczyznach życia, a to nigdy nie jest dla nikogo łatwe 👏! Jeszcze większy wysiłek zaczyna się jednak dalej. Oto wpis z dziedziny merytorycznych 🤓, na przykładzie naszego podopiecznego Damian Albin, który od początku września współpracuje ze mną on-line!
Na Jego przykładzie możemy zobaczyć jak niewielkie zmiany w planie dietetycznym oraz treningowym mogą przyniesić stosunkowo duże korzyści, gdy głównym celem klienta nie jest redukcja, a zbudowanie masy mięśniowej 💪, poprawa sylwetki i wyników siłowych 🏋️‍♂️. Wprowadzone zmiany polegały na doradztwie dietetycznym – tutaj zwiększono kaloryczność diety o 800 kalorii i diametralnie zmieniono produkty, na których oparty został jadłospis. Za zwiększeniem kaloryczności diety idą oczywiście zmiany w stosowanym planie treningowym. Plan zintensyfikowany został pod wieloma kątami, ale zwiększenie objętości treningowej oparło się głównie o rosnące z treningu na trening obciążenia w ćwiczeniach złożonych.
Ostateczny efekt naszej współpracy 😊:
Wzrost wagi z 77kg na 82kg oraz znaczny przyrost siły. Niestety pomiary tkanki tłuszczowej nie były wykonywane ze względu na zdalną współpracę, dlatego ciężko dokładnie stwierdzić jaki procent zdobytych kilogramów stanowi beztłuszczowa masa ciała. Na podstawie przesłanych zdjęć możemy jednak stwierdzić, że efekty są na prawdę zadowalające 😊!
Jeszcze raz gratuluję Damianowi 🤝👏 i liczymy na dalszy pokaz Jego umiejętności 😜🤞 – sugeruję, że teraz wypadałoby dobić do
90kg! 😁🤭


Adam, lat 28

Poznajcie Adama, któremu udało się utracić aż 13,5 zbędnych kilogramów masy ciała. Skorzystał z oferty 3 treningów tygodniowo oraz weekendowych zajęć cardio w formie boksu ( więcej w aktualnościach ). Dla Adama była to pierwsza styczność z tego typu aktywnością fizyczną, ale treningi szybko okazały nieodzownym elementem jego stylu życia i strzałem w dziesiątkę w kontekście efektywnej utraty zbędnych kilogramów! Ponadto opracowany plan działania zakładał wykonywanie 20-minutowego cardio o niskiej intensywności po treningach siłowych. Plan dietetyczny opracowany przez znajomego dietetyka został dostosowany przede wszystkim do trybu pracy Adama. Ustalona kaloryczność planu oscylowała wokół 2000 kalorii / dzień, co wynikło z siedzącego trybu pracy i stosunkowo niskiej aktywności fizycznej w ciągu dnia. Ze względu na tak niską podaż kalorii, dobrano taktykę tylko trzech posiłków głównych oraz przekąski w formie owoców i orzechów w ściśle określonej ilości w ciągu dnia. Efekty możecie ocenić sami na załączonym obrazku! Wielkie gratulacje dla Adama za uzyskane wyniki, motywację i ogromną determinację w realizacji wytycznych. Adam zapewnia dalszą współpracę. Redukcję mamy za sobą a więc czas na zbudowanie kilku kilogramów mięsa. Śledźcie instagram oraz dział metamorfoz. Piona !